Veronika Lukešová, IČO:05718210
Informace o subjektu Veronika Lukešová, IČO:05718210
Veronika Lukešová, IČO:05718210 má sídlo na adrese Náměstí 6, 34192, Kašperské Hory v okrese Klatovy. Živnost pro tento subjekt byla založena 16. 1. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách.
Doplňující informace o subjektu: Veronika Lukešová, IČO:05718210
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Veronika Lukešová, IČO:05718210. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Veronika Lukešová, IČO:05718210 sídlo?
Veronika Lukešová, IČO:05718210 má sídlo na adrese Náměstí 6, 34192, Kašperské Hory v okrese Klatovy.
Kolik má Veronika Lukešová zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Veronika Lukešová 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Veronika Lukešová, IČO:05718210?
Firma Veronika Lukešová, IČO:05718210 byla založená 16. 1. 2017.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Veronika Lukešová?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Veronika Lukešová, IČO:05718210: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Veronika Lukešová.

Hodnocení pro Veronika Lukešová
Firma Veronika Lukešová ještě nemá žádné hodnocení..