Foto Dolejš s.r.o., IČO:05753163

Informace o subjektu Foto Dolejš s.r.o., IČO:05753163

Foto Dolejš s.r.o., IČO:05753163 má sídlo na adrese Hradecká 644, 33301, Stod v okrese Plzeň-jih. Živnost pro tento subjekt byla založena 26. 1. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Fotografické činnosti.

Doplňující informace o subjektu: Foto Dolejš s.r.o., IČO:05753163

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Foto Dolejš s.r.o., IČO:05753163. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Foto Dolejš s.r.o., IČO:05753163 sídlo?

Foto Dolejš s.r.o., IČO:05753163 má sídlo na adrese Hradecká 644, 33301, Stod v okrese Plzeň-jih.


Kolik má Foto Dolejš s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Foto Dolejš s.r.o. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Foto Dolejš s.r.o., IČO:05753163?

Firma Foto Dolejš s.r.o., IČO:05753163 byla založená 26. 1. 2017.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Foto Dolejš s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Foto Dolejš s.r.o., IČO:05753163: Fotografické činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Foto Dolejš s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Foto Dolejš s.r.o., IČO:05753163

Hodnocení pro Foto Dolejš s.r.o.



    Firma Foto Dolejš s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *