Michal Veselík, DiS., IČO:06031048
Informace o subjektu Michal Veselík, DiS., IČO:06031048
Michal Veselík, DiS., IČO:06031048 má sídlo na adrese U Stadionu 757, 53703, Chrudim v okrese Chrudim. Živnost pro tento subjekt byla založena 20. 4. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Doplňující informace o subjektu: Michal Veselík, DiS., IČO:06031048
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Michal Veselík, DiS., IČO:06031048. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Michal Veselík, DiS., IČO:06031048 sídlo?
Michal Veselík, DiS., IČO:06031048 má sídlo na adrese U Stadionu 757, 53703, Chrudim v okrese Chrudim.
Kolik má Michal Veselík, DiS. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Michal Veselík, DiS. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Michal Veselík, DiS., IČO:06031048?
Firma Michal Veselík, DiS., IČO:06031048 byla založená 20. 4. 2017.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Michal Veselík, DiS.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Michal Veselík, DiS., IČO:06031048: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Michal Veselík, DiS..

Hodnocení pro Michal Veselík, DiS.
Firma Michal Veselík, DiS. ještě nemá žádné hodnocení..