Kristýna Novotná, IČO:06051553

Informace o subjektu Kristýna Novotná, IČO:06051553

Kristýna Novotná, IČO:06051553 má sídlo na adrese Čermákova 1912, 59401, Velké Meziříčí v okrese Žďár nad Sázavou. Živnost pro tento subjekt byla založena 26. 4. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba potravinářských výrobků.

Doplňující informace o subjektu: Kristýna Novotná, IČO:06051553

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Kristýna Novotná, IČO:06051553. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Kristýna Novotná, IČO:06051553 sídlo?

Kristýna Novotná, IČO:06051553 má sídlo na adrese Čermákova 1912, 59401, Velké Meziříčí v okrese Žďár nad Sázavou.


Kolik má Kristýna Novotná zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Kristýna Novotná 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Kristýna Novotná, IČO:06051553?

Firma Kristýna Novotná, IČO:06051553 byla založená 26. 4. 2017.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Kristýna Novotná?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Kristýna Novotná, IČO:06051553: Výroba potravinářských výrobků.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Kristýna Novotná.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Kristýna Novotná, IČO:06051553

Hodnocení pro Kristýna Novotná



    Firma Kristýna Novotná ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *