EMKen s.r.o., IČO:06179738

Informace o subjektu EMKen s.r.o., IČO:06179738

EMKen s.r.o., IČO:06179738 má sídlo na adrese 141, 46844, Lučany nad Nisou v okrese Jablonec nad Nisou. Živnost pro tento subjekt byla založena 9. 6. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních.

Doplňující informace o subjektu: EMKen s.r.o., IČO:06179738

Podívejte se na doplňující informace k subjektu EMKen s.r.o., IČO:06179738. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má EMKen s.r.o., IČO:06179738 sídlo?

EMKen s.r.o., IČO:06179738 má sídlo na adrese 141, 46844, Lučany nad Nisou v okrese Jablonec nad Nisou.


Kolik má EMKen s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má EMKen s.r.o. 1 - 5 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma EMKen s.r.o., IČO:06179738?

Firma EMKen s.r.o., IČO:06179738 byla založená 9. 6. 2017.


Co je hlavní náplní činnosti firmy EMKen s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy EMKen s.r.o., IČO:06179738: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od EMKen s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy EMKen s.r.o., IČO:06179738

Hodnocení pro EMKen s.r.o.



    Firma EMKen s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *