Aleš Procházka, IČO:06189946

Informace o subjektu Aleš Procházka, IČO:06189946

Aleš Procházka, IČO:06189946 má sídlo na adrese 97, 25742, Krhanice v okrese Benešov. Živnost pro tento subjekt byla založena 8. 6. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti v oblasti informačních technologií.

Doplňující informace o subjektu: Aleš Procházka, IČO:06189946

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Aleš Procházka, IČO:06189946. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Aleš Procházka, IČO:06189946 sídlo?

Aleš Procházka, IČO:06189946 má sídlo na adrese 97, 25742, Krhanice v okrese Benešov.


Kolik má Aleš Procházka zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Aleš Procházka 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Aleš Procházka, IČO:06189946?

Firma Aleš Procházka, IČO:06189946 byla založená 8. 6. 2017.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Aleš Procházka?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Aleš Procházka, IČO:06189946: činnosti v oblasti informačních technologií.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Aleš Procházka.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Aleš Procházka, IČO:06189946

Hodnocení pro Aleš Procházka



    Firma Aleš Procházka ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *