Pavel Stieranka, IČO:06221653
Informace o subjektu Pavel Stieranka, IČO:06221653
Pavel Stieranka, IČO:06221653 má sídlo na adrese 212, 47167, Provodín v okrese Česká Lípa. Živnost pro tento subjekt byla založena 26. 6. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.
Doplňující informace o subjektu: Pavel Stieranka, IČO:06221653
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Pavel Stieranka, IČO:06221653. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Pavel Stieranka, IČO:06221653 sídlo?
Pavel Stieranka, IČO:06221653 má sídlo na adrese 212, 47167, Provodín v okrese Česká Lípa.
Kolik má Pavel Stieranka zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Pavel Stieranka 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Pavel Stieranka, IČO:06221653?
Firma Pavel Stieranka, IČO:06221653 byla založená 26. 6. 2017.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Pavel Stieranka?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Pavel Stieranka, IČO:06221653: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Pavel Stieranka.

Hodnocení pro Pavel Stieranka
Firma Pavel Stieranka ještě nemá žádné hodnocení..