Michal Pešek, IČO:06353797

Informace o subjektu Michal Pešek, IČO:06353797

Michal Pešek, IČO:06353797 má sídlo na adrese 86, 78386, Dlouhá Loučka v okrese Olomouc. Živnost pro tento subjekt byla založena 16. 8. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost.

Doplňující informace o subjektu: Michal Pešek, IČO:06353797

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Michal Pešek, IČO:06353797. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Michal Pešek, IČO:06353797 sídlo?

Michal Pešek, IČO:06353797 má sídlo na adrese 86, 78386, Dlouhá Loučka v okrese Olomouc.


Kolik má Michal Pešek zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Michal Pešek 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Michal Pešek, IČO:06353797?

Firma Michal Pešek, IČO:06353797 byla založená 16. 8. 2017.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Michal Pešek?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Michal Pešek, IČO:06353797: Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Michal Pešek.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Michal Pešek, IČO:06353797

Hodnocení pro Michal Pešek



    Firma Michal Pešek ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *