Vojtěch Holkup, IČO:06562981
Informace o subjektu Vojtěch Holkup, IČO:06562981
Vojtěch Holkup, IČO:06562981 má sídlo na adrese 89, 39804, Cerhonice v okrese Písek. Živnost pro tento subjekt byla založena 27. 10. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .
Doplňující informace o subjektu: Vojtěch Holkup, IČO:06562981
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Vojtěch Holkup, IČO:06562981. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Vojtěch Holkup, IČO:06562981 sídlo?
Vojtěch Holkup, IČO:06562981 má sídlo na adrese 89, 39804, Cerhonice v okrese Písek.
Kolik má Vojtěch Holkup zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Vojtěch Holkup 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Vojtěch Holkup, IČO:06562981?
Firma Vojtěch Holkup, IČO:06562981 byla založená 27. 10. 2017.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Vojtěch Holkup?
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Vojtěch Holkup.

Hodnocení pro Vojtěch Holkup
Firma Vojtěch Holkup ještě nemá žádné hodnocení..