Karel Jedlička, IČO:06808271
Informace o subjektu Karel Jedlička, IČO:06808271
Karel Jedlička, IČO:06808271 má sídlo na adrese 157, 27325, Podlešín v okrese Kladno. Živnost pro tento subjekt byla založena 29. 1. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů.
Doplňující informace o subjektu: Karel Jedlička, IČO:06808271
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Karel Jedlička, IČO:06808271. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Karel Jedlička, IČO:06808271 sídlo?
Karel Jedlička, IČO:06808271 má sídlo na adrese 157, 27325, Podlešín v okrese Kladno.
Kolik má Karel Jedlička zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Karel Jedlička 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Karel Jedlička, IČO:06808271?
Firma Karel Jedlička, IČO:06808271 byla založená 29. 1. 2018.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Karel Jedlička?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Karel Jedlička, IČO:06808271: Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Karel Jedlička.

Hodnocení pro Karel Jedlička
Firma Karel Jedlička ještě nemá žádné hodnocení..