Karolína Trnková, IČO:06945490

Informace o subjektu Karolína Trnková, IČO:06945490

Karolína Trnková, IČO:06945490 má sídlo na adrese 226, 27373, Vraný v okrese Kladno. Živnost pro tento subjekt byla založena 12. 3. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti reklamních agentur.

Doplňující informace o subjektu: Karolína Trnková, IČO:06945490

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Karolína Trnková, IČO:06945490. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Karolína Trnková, IČO:06945490 sídlo?

Karolína Trnková, IČO:06945490 má sídlo na adrese 226, 27373, Vraný v okrese Kladno.


Kolik má Karolína Trnková zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Karolína Trnková 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Karolína Trnková, IČO:06945490?

Firma Karolína Trnková, IČO:06945490 byla založená 12. 3. 2018.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Karolína Trnková?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Karolína Trnková, IČO:06945490: činnosti reklamních agentur.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Karolína Trnková.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Karolína Trnková, IČO:06945490

Hodnocení pro Karolína Trnková



    Firma Karolína Trnková ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *