Alla Koval, IČO:07106483

Informace o subjektu Alla Koval, IČO:07106483

Alla Koval, IČO:07106483 má sídlo na adrese 27, 27601, Býkev v okrese Mělník. Živnost pro tento subjekt byla založena 7. 5. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Příprava staveniště.

Doplňující informace o subjektu: Alla Koval, IČO:07106483

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Alla Koval, IČO:07106483. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Alla Koval, IČO:07106483 sídlo?

Alla Koval, IČO:07106483 má sídlo na adrese 27, 27601, Býkev v okrese Mělník.


Kolik má Alla Koval zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Alla Koval 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Alla Koval, IČO:07106483?

Firma Alla Koval, IČO:07106483 byla založená 7. 5. 2018.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Alla Koval?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Alla Koval, IČO:07106483: Příprava staveniště.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Alla Koval.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Alla Koval, IČO:07106483

Hodnocení pro Alla Koval



    Firma Alla Koval ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *