Josef Konop, IČO:07186053
Informace o subjektu Josef Konop, IČO:07186053
Josef Konop, IČO:07186053 má sídlo na adrese 162, 34532, Česká Kubice v okrese Domažlice. Živnost pro tento subjekt byla založena 4. 6. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.
Doplňující informace o subjektu: Josef Konop, IČO:07186053
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Josef Konop, IČO:07186053. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Josef Konop, IČO:07186053 sídlo?
Josef Konop, IČO:07186053 má sídlo na adrese 162, 34532, Česká Kubice v okrese Domažlice.
Kolik má Josef Konop zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Josef Konop 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Josef Konop, IČO:07186053?
Firma Josef Konop, IČO:07186053 byla založená 4. 6. 2018.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Josef Konop?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Josef Konop, IČO:07186053: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Josef Konop.

Hodnocení pro Josef Konop
Firma Josef Konop ještě nemá žádné hodnocení..