B.A. Aleš Grossberger, IČO:07590849

Informace o subjektu B.A. Aleš Grossberger, IČO:07590849

B.A. Aleš Grossberger, IČO:07590849 má sídlo na adrese B. Martinů 635, 33022, Zbůch v okrese Plzeň-sever. Živnost pro tento subjekt byla založena 29. 10. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .

Doplňující informace o subjektu: B.A. Aleš Grossberger, IČO:07590849

Podívejte se na doplňující informace k subjektu B.A. Aleš Grossberger, IČO:07590849. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má B.A. Aleš Grossberger, IČO:07590849 sídlo?

B.A. Aleš Grossberger, IČO:07590849 má sídlo na adrese B. Martinů 635, 33022, Zbůch v okrese Plzeň-sever.


Kolik má B.A. Aleš Grossberger zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má B.A. Aleš Grossberger 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma B.A. Aleš Grossberger, IČO:07590849?

Firma B.A. Aleš Grossberger, IČO:07590849 byla založená 29. 10. 2018.


Co je hlavní náplní činnosti firmy B.A. Aleš Grossberger?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy B.A. Aleš Grossberger, IČO:07590849: .


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od B.A. Aleš Grossberger.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy B.A. Aleš Grossberger, IČO:07590849

Hodnocení pro B.A. Aleš Grossberger



    Firma B.A. Aleš Grossberger ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *