Petr Bernt, IČO:07593139
Informace o subjektu Petr Bernt, IČO:07593139
Petr Bernt, IČO:07593139 má sídlo na adrese Tyršova 515, 41705, Osek v okrese Teplice. Živnost pro tento subjekt byla založena 29. 10. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.
Doplňující informace o subjektu: Petr Bernt, IČO:07593139
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Petr Bernt, IČO:07593139. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Petr Bernt, IČO:07593139 sídlo?
Petr Bernt, IČO:07593139 má sídlo na adrese Tyršova 515, 41705, Osek v okrese Teplice.
Kolik má Petr Bernt zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Petr Bernt 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Petr Bernt, IČO:07593139?
Firma Petr Bernt, IČO:07593139 byla založená 29. 10. 2018.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Petr Bernt?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Petr Bernt, IČO:07593139: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Petr Bernt.

Hodnocení pro Petr Bernt
Firma Petr Bernt ještě nemá žádné hodnocení..