Andrea Grubnerová, IČO:07640081
Informace o subjektu Andrea Grubnerová, IČO:07640081
Andrea Grubnerová, IČO:07640081 má sídlo na adrese Pod lékárnou 201, 27341, Brandýsek v okrese Kladno. Živnost pro tento subjekt byla založena 14. 11. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti reklamních agentur.
Doplňující informace o subjektu: Andrea Grubnerová, IČO:07640081
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Andrea Grubnerová, IČO:07640081. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Andrea Grubnerová, IČO:07640081 sídlo?
Andrea Grubnerová, IČO:07640081 má sídlo na adrese Pod lékárnou 201, 27341, Brandýsek v okrese Kladno.
Kolik má Andrea Grubnerová zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Andrea Grubnerová 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Andrea Grubnerová, IČO:07640081?
Firma Andrea Grubnerová, IČO:07640081 byla založená 14. 11. 2018.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Andrea Grubnerová?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Andrea Grubnerová, IČO:07640081: činnosti reklamních agentur.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Andrea Grubnerová.

Hodnocení pro Andrea Grubnerová
Firma Andrea Grubnerová ještě nemá žádné hodnocení..