Milan Detko, IČO:07691041

Informace o subjektu Milan Detko, IČO:07691041

Milan Detko, IČO:07691041 má sídlo na adrese 11, 47162, Okna v okrese Česká Lípa. Živnost pro tento subjekt byla založena 3. 12. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.

Doplňující informace o subjektu: Milan Detko, IČO:07691041

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Milan Detko, IČO:07691041. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Milan Detko, IČO:07691041 sídlo?

Milan Detko, IČO:07691041 má sídlo na adrese 11, 47162, Okna v okrese Česká Lípa.


Kolik má Milan Detko zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Milan Detko 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Milan Detko, IČO:07691041?

Firma Milan Detko, IČO:07691041 byla založená 3. 12. 2018.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Milan Detko?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Milan Detko, IČO:07691041: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Milan Detko.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Milan Detko, IČO:07691041

Hodnocení pro Milan Detko



    Firma Milan Detko ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *