Edita Strouhalová, IČO:07743050

Informace o subjektu Edita Strouhalová, IČO:07743050

Edita Strouhalová, IČO:07743050 má sídlo na adrese 147, 39174, Želeč v okrese Tábor. Živnost pro tento subjekt byla založena 19. 12. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti reklamních agentur.

Doplňující informace o subjektu: Edita Strouhalová, IČO:07743050

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Edita Strouhalová, IČO:07743050. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Edita Strouhalová, IČO:07743050 sídlo?

Edita Strouhalová, IČO:07743050 má sídlo na adrese 147, 39174, Želeč v okrese Tábor.


Kolik má Edita Strouhalová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Edita Strouhalová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Edita Strouhalová, IČO:07743050?

Firma Edita Strouhalová, IČO:07743050 byla založená 19. 12. 2018.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Edita Strouhalová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Edita Strouhalová, IČO:07743050: činnosti reklamních agentur.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Edita Strouhalová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Edita Strouhalová, IČO:07743050

Hodnocení pro Edita Strouhalová



    Firma Edita Strouhalová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *