Novák Building s.r.o., IČO:07907052

Informace o subjektu Novák Building s.r.o., IČO:07907052

Novák Building s.r.o., IČO:07907052 má sídlo na adrese 216, 27741, Tuhaň v okrese Mělník. Živnost pro tento subjekt byla založena 18. 2. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 31. 10. 2024.
Převažující ekonomická činnost: Výstavba bytových a nebytových budov.

Doplňující informace o subjektu: Novák Building s.r.o., IČO:07907052

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Novák Building s.r.o., IČO:07907052. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Novák Building s.r.o., IČO:07907052 sídlo?

Novák Building s.r.o., IČO:07907052 má sídlo na adrese 216, 27741, Tuhaň v okrese Mělník.


Kolik má Novák Building s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Novák Building s.r.o. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Novák Building s.r.o., IČO:07907052?

Firma Novák Building s.r.o., IČO:07907052 byla založená 18. 2. 2019.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Novák Building s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Novák Building s.r.o., IČO:07907052: Výstavba bytových a nebytových budov.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Novák Building s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Novák Building s.r.o., IČO:07907052

Hodnocení pro Novák Building s.r.o.



    Firma Novák Building s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *