Lucia Lovásková, IČO:07949260
Informace o subjektu Lucia Lovásková, IČO:07949260
Lucia Lovásková, IČO:07949260 má sídlo na adrese Oldřichovská 191, 76361, Pohořelice v okrese Zlín. Živnost pro tento subjekt byla založena 4. 3. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .
Doplňující informace o subjektu: Lucia Lovásková, IČO:07949260
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Lucia Lovásková, IČO:07949260. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Lucia Lovásková, IČO:07949260 sídlo?
Lucia Lovásková, IČO:07949260 má sídlo na adrese Oldřichovská 191, 76361, Pohořelice v okrese Zlín.
Kolik má Lucia Lovásková zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Lucia Lovásková 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Lucia Lovásková, IČO:07949260?
Firma Lucia Lovásková, IČO:07949260 byla založená 4. 3. 2019.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Lucia Lovásková?
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Lucia Lovásková.

Hodnocení pro Lucia Lovásková
Firma Lucia Lovásková ještě nemá žádné hodnocení..