Marek Blecha, IČO:08050082
Informace o subjektu Marek Blecha, IČO:08050082
Marek Blecha, IČO:08050082 má sídlo na adrese nám. Václavské 166, 27034, Čistá v okrese Rakovník. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 4. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.
Doplňující informace o subjektu: Marek Blecha, IČO:08050082
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Marek Blecha, IČO:08050082. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Marek Blecha, IČO:08050082 sídlo?
Marek Blecha, IČO:08050082 má sídlo na adrese nám. Václavské 166, 27034, Čistá v okrese Rakovník.
Kolik má Marek Blecha zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Marek Blecha 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Marek Blecha, IČO:08050082?
Firma Marek Blecha, IČO:08050082 byla založená 1. 4. 2019.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Marek Blecha?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Marek Blecha, IČO:08050082: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Marek Blecha.

Hodnocení pro Marek Blecha
Firma Marek Blecha ještě nemá žádné hodnocení..