Monika Bučková, IČO:08172315

Informace o subjektu Monika Bučková, IČO:08172315

Monika Bučková, IČO:08172315 má sídlo na adrese 246, 68705, Jalubí v okrese Uherské Hradiště. Živnost pro tento subjekt byla založena 15. 5. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .

Doplňující informace o subjektu: Monika Bučková, IČO:08172315

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Monika Bučková, IČO:08172315. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Monika Bučková, IČO:08172315 sídlo?

Monika Bučková, IČO:08172315 má sídlo na adrese 246, 68705, Jalubí v okrese Uherské Hradiště.


Kolik má Monika Bučková zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Monika Bučková 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Monika Bučková, IČO:08172315?

Firma Monika Bučková, IČO:08172315 byla založená 15. 5. 2019.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Monika Bučková?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Monika Bučková, IČO:08172315: .


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Monika Bučková.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Monika Bučková, IČO:08172315

Hodnocení pro Monika Bučková



    Firma Monika Bučková ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *