Matouš Marek, IČO:08520291

Informace o subjektu Matouš Marek, IČO:08520291

Matouš Marek, IČO:08520291 má sídlo na adrese 139, 75123, Dolní Újezd v okrese Přerov. Živnost pro tento subjekt byla založena 17. 9. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .

Doplňující informace o subjektu: Matouš Marek, IČO:08520291

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Matouš Marek, IČO:08520291. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Matouš Marek, IČO:08520291 sídlo?

Matouš Marek, IČO:08520291 má sídlo na adrese 139, 75123, Dolní Újezd v okrese Přerov.


Kolik má Matouš Marek zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Matouš Marek 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Matouš Marek, IČO:08520291?

Firma Matouš Marek, IČO:08520291 byla založená 17. 9. 2019.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Matouš Marek?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Matouš Marek, IČO:08520291: .


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Matouš Marek.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Matouš Marek, IČO:08520291

Hodnocení pro Matouš Marek



    Firma Matouš Marek ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *