Miroslav Šulitka, IČO:08542899

Informace o subjektu Miroslav Šulitka, IČO:08542899

Miroslav Šulitka, IČO:08542899 má sídlo na adrese 304, 54235, Velké Svatoňovice v okrese Trutnov. Živnost pro tento subjekt byla založena 24. 9. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Destilace, rektifikace a míchání lihovin.

Doplňující informace o subjektu: Miroslav Šulitka, IČO:08542899

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Miroslav Šulitka, IČO:08542899. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Miroslav Šulitka, IČO:08542899 sídlo?

Miroslav Šulitka, IČO:08542899 má sídlo na adrese 304, 54235, Velké Svatoňovice v okrese Trutnov.


Kolik má Miroslav Šulitka zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Miroslav Šulitka 1 - 5 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Miroslav Šulitka, IČO:08542899?

Firma Miroslav Šulitka, IČO:08542899 byla založená 24. 9. 2019.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Miroslav Šulitka?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Miroslav Šulitka, IČO:08542899: Destilace, rektifikace a míchání lihovin.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Miroslav Šulitka.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Miroslav Šulitka, IČO:08542899

Hodnocení pro Miroslav Šulitka



    Firma Miroslav Šulitka ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *