Pšaidl s.r.o., IČO:08637008

Informace o subjektu Pšaidl s.r.o., IČO:08637008

Pšaidl s.r.o., IČO:08637008 má sídlo na adrese 139, 28502, Suchdol v okrese Kutná Hora. Živnost pro tento subjekt byla založena 24. 10. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Technické zkoušky a analýzy.

Doplňující informace o subjektu: Pšaidl s.r.o., IČO:08637008

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Pšaidl s.r.o., IČO:08637008. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Pšaidl s.r.o., IČO:08637008 sídlo?

Pšaidl s.r.o., IČO:08637008 má sídlo na adrese 139, 28502, Suchdol v okrese Kutná Hora.


Kolik má Pšaidl s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Pšaidl s.r.o. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Pšaidl s.r.o., IČO:08637008?

Firma Pšaidl s.r.o., IČO:08637008 byla založená 24. 10. 2019.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Pšaidl s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Pšaidl s.r.o., IČO:08637008: Technické zkoušky a analýzy.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Pšaidl s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Pšaidl s.r.o., IČO:08637008

Hodnocení pro Pšaidl s.r.o.



    Firma Pšaidl s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *