David Kubec, IČO:08691525

Informace o subjektu David Kubec, IČO:08691525

David Kubec, IČO:08691525 má sídlo na adrese 34, 39136, Sudoměřice u Tábora v okrese Tábor. Živnost pro tento subjekt byla založena 13. 11. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Truhlářské práce.

Doplňující informace o subjektu: David Kubec, IČO:08691525

Podívejte se na doplňující informace k subjektu David Kubec, IČO:08691525. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má David Kubec, IČO:08691525 sídlo?

David Kubec, IČO:08691525 má sídlo na adrese 34, 39136, Sudoměřice u Tábora v okrese Tábor.


Kolik má David Kubec zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má David Kubec 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma David Kubec, IČO:08691525?

Firma David Kubec, IČO:08691525 byla založená 13. 11. 2019.


Co je hlavní náplní činnosti firmy David Kubec?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy David Kubec, IČO:08691525: Truhlářské práce.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od David Kubec.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy David Kubec, IČO:08691525

Hodnocení pro David Kubec



    Firma David Kubec ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *