Bc. Hana Štěrbová, IČO:08739871

Informace o subjektu Bc. Hana Štěrbová, IČO:08739871

Bc. Hana Štěrbová, IČO:08739871 má sídlo na adrese 89, 68323, Dětkovice v okrese Vyškov. Živnost pro tento subjekt byla založena 3. 12. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní vzdělávání.

Doplňující informace o subjektu: Bc. Hana Štěrbová, IČO:08739871

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Bc. Hana Štěrbová, IČO:08739871. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Bc. Hana Štěrbová, IČO:08739871 sídlo?

Bc. Hana Štěrbová, IČO:08739871 má sídlo na adrese 89, 68323, Dětkovice v okrese Vyškov.


Kolik má Bc. Hana Štěrbová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Bc. Hana Štěrbová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Bc. Hana Štěrbová, IČO:08739871?

Firma Bc. Hana Štěrbová, IČO:08739871 byla založená 3. 12. 2019.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Bc. Hana Štěrbová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Bc. Hana Štěrbová, IČO:08739871: Ostatní vzdělávání.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Bc. Hana Štěrbová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Bc. Hana Štěrbová, IČO:08739871

Hodnocení pro Bc. Hana Štěrbová



    Firma Bc. Hana Štěrbová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *