Lukáš Marek, IČO:08968578

Informace o subjektu Lukáš Marek, IČO:08968578

Lukáš Marek, IČO:08968578 má sídlo na adrese 264, 26256, Krásná Hora nad Vltavou v okrese Příbram. Živnost pro tento subjekt byla založena 19. 2. 2020 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.

Doplňující informace o subjektu: Lukáš Marek, IČO:08968578

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Lukáš Marek, IČO:08968578. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Lukáš Marek, IČO:08968578 sídlo?

Lukáš Marek, IČO:08968578 má sídlo na adrese 264, 26256, Krásná Hora nad Vltavou v okrese Příbram.


Kolik má Lukáš Marek zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Lukáš Marek 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Lukáš Marek, IČO:08968578?

Firma Lukáš Marek, IČO:08968578 byla založená 19. 2. 2020.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Lukáš Marek?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Lukáš Marek, IČO:08968578: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Lukáš Marek.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Lukáš Marek, IČO:08968578

Hodnocení pro Lukáš Marek



    Firma Lukáš Marek ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *