Daniel Kinský, IČO:09017682

Informace o subjektu Daniel Kinský, IČO:09017682

Daniel Kinský, IČO:09017682 má sídlo na adrese 6, 51101, Karlovice v okrese Semily. Živnost pro tento subjekt byla založena 4. 3. 2020 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba skla a skleněných výrobků.

Doplňující informace o subjektu: Daniel Kinský, IČO:09017682

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Daniel Kinský, IČO:09017682. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Daniel Kinský, IČO:09017682 sídlo?

Daniel Kinský, IČO:09017682 má sídlo na adrese 6, 51101, Karlovice v okrese Semily.


Kolik má Daniel Kinský zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Daniel Kinský 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Daniel Kinský, IČO:09017682?

Firma Daniel Kinský, IČO:09017682 byla založená 4. 3. 2020.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Daniel Kinský?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Daniel Kinský, IČO:09017682: Výroba skla a skleněných výrobků.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Daniel Kinský.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Daniel Kinský, IČO:09017682

Hodnocení pro Daniel Kinský



    Firma Daniel Kinský ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *