Lukáš Hořínek, IČO:09183108
Informace o subjektu Lukáš Hořínek, IČO:09183108
Lukáš Hořínek, IČO:09183108 má sídlo na adrese Klečkova 273, 72400, Ostrava v okrese Ostrava-město. Živnost pro tento subjekt byla založena 25. 5. 2020 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba potravinářských výrobků.
Doplňující informace o subjektu: Lukáš Hořínek, IČO:09183108
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Lukáš Hořínek, IČO:09183108. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Lukáš Hořínek, IČO:09183108 sídlo?
Lukáš Hořínek, IČO:09183108 má sídlo na adrese Klečkova 273, 72400, Ostrava v okrese Ostrava-město.
Kolik má Lukáš Hořínek zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Lukáš Hořínek 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Lukáš Hořínek, IČO:09183108?
Firma Lukáš Hořínek, IČO:09183108 byla založená 25. 5. 2020.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Lukáš Hořínek?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Lukáš Hořínek, IČO:09183108: Výroba potravinářských výrobků.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Lukáš Hořínek.

Hodnocení pro Lukáš Hořínek
Firma Lukáš Hořínek ještě nemá žádné hodnocení..