Jakub Gruncl, IČO:09364862

Informace o subjektu Jakub Gruncl, IČO:09364862

Jakub Gruncl, IČO:09364862 má sídlo na adrese 17, 27716, Nedomice v okrese Mělník. Živnost pro tento subjekt byla založena 27. 7. 2020 a poslední aktualizace byla provedena 16. 4. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .

Doplňující informace o subjektu: Jakub Gruncl, IČO:09364862

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jakub Gruncl, IČO:09364862. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jakub Gruncl, IČO:09364862 sídlo?

Jakub Gruncl, IČO:09364862 má sídlo na adrese 17, 27716, Nedomice v okrese Mělník.


Kolik má Jakub Gruncl zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jakub Gruncl 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jakub Gruncl, IČO:09364862?

Firma Jakub Gruncl, IČO:09364862 byla založená 27. 7. 2020.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jakub Gruncl?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jakub Gruncl, IČO:09364862: .


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jakub Gruncl.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jakub Gruncl, IČO:09364862

Hodnocení pro Jakub Gruncl



    Firma Jakub Gruncl ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *