MUDr. LENKA VIČAROVÁ, IČO:09409866

Informace o subjektu MUDr. LENKA VIČAROVÁ, IČO:09409866

MUDr. LENKA VIČAROVÁ, IČO:09409866 má sídlo na adrese 363, 68351, Holubice v okrese Vyškov. Živnost pro tento subjekt byla založena 12. 8. 2020 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zdravotní péče.

Doplňující informace o subjektu: MUDr. LENKA VIČAROVÁ, IČO:09409866

Podívejte se na doplňující informace k subjektu MUDr. LENKA VIČAROVÁ, IČO:09409866. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má MUDr. LENKA VIČAROVÁ, IČO:09409866 sídlo?

MUDr. LENKA VIČAROVÁ, IČO:09409866 má sídlo na adrese 363, 68351, Holubice v okrese Vyškov.


Kolik má MUDr. LENKA VIČAROVÁ zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má MUDr. LENKA VIČAROVÁ 1 - 5 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma MUDr. LENKA VIČAROVÁ, IČO:09409866?

Firma MUDr. LENKA VIČAROVÁ, IČO:09409866 byla založená 12. 8. 2020.


Co je hlavní náplní činnosti firmy MUDr. LENKA VIČAROVÁ?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy MUDr. LENKA VIČAROVÁ, IČO:09409866: Zdravotní péče.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od MUDr. LENKA VIČAROVÁ.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy MUDr. LENKA VIČAROVÁ, IČO:09409866

Hodnocení pro MUDr. LENKA VIČAROVÁ



    Firma MUDr. LENKA VIČAROVÁ ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *