Irena Freudlová, IČO:09518274

Informace o subjektu Irena Freudlová, IČO:09518274

Irena Freudlová, IČO:09518274 má sídlo na adrese K. Čapka 28, 56301, Lanškroun v okrese Ústí nad Orlicí. Živnost pro tento subjekt byla založena 9. 9. 2020 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.

Doplňující informace o subjektu: Irena Freudlová, IČO:09518274

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Irena Freudlová, IČO:09518274. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Irena Freudlová, IČO:09518274 sídlo?

Irena Freudlová, IČO:09518274 má sídlo na adrese K. Čapka 28, 56301, Lanškroun v okrese Ústí nad Orlicí.


Kolik má Irena Freudlová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Irena Freudlová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Irena Freudlová, IČO:09518274?

Firma Irena Freudlová, IČO:09518274 byla založená 9. 9. 2020.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Irena Freudlová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Irena Freudlová, IČO:09518274: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Irena Freudlová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Irena Freudlová, IČO:09518274

Hodnocení pro Irena Freudlová



    Firma Irena Freudlová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *