Martina Rehbergerová, IČO:09593390

Informace o subjektu Martina Rehbergerová, IČO:09593390

Martina Rehbergerová, IČO:09593390 má sídlo na adrese 174, 67140, Tavíkovice v okrese Znojmo. Živnost pro tento subjekt byla založena 12. 10. 2020 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Univerzální administrativní činnosti.

Doplňující informace o subjektu: Martina Rehbergerová, IČO:09593390

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Martina Rehbergerová, IČO:09593390. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Martina Rehbergerová, IČO:09593390 sídlo?

Martina Rehbergerová, IČO:09593390 má sídlo na adrese 174, 67140, Tavíkovice v okrese Znojmo.


Kolik má Martina Rehbergerová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Martina Rehbergerová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Martina Rehbergerová, IČO:09593390?

Firma Martina Rehbergerová, IČO:09593390 byla založená 12. 10. 2020.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Martina Rehbergerová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Martina Rehbergerová, IČO:09593390: Univerzální administrativní činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Martina Rehbergerová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Martina Rehbergerová, IČO:09593390

Hodnocení pro Martina Rehbergerová



    Firma Martina Rehbergerová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *