OLagro s.r.o., IČO:09902520
Informace o subjektu OLagro s.r.o., IČO:09902520
OLagro s.r.o., IČO:09902520 má sídlo na adrese U Náhonu 1155, 28911, Pečky v okrese Kolín. Živnost pro tento subjekt byla založena 9. 2. 2021 a poslední aktualizace byla provedena 16. 4. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Velkoobchod s obilím, surovým tabákem, osivy a krmivy.
Doplňující informace o subjektu: OLagro s.r.o., IČO:09902520
Podívejte se na doplňující informace k subjektu OLagro s.r.o., IČO:09902520. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má OLagro s.r.o., IČO:09902520 sídlo?
OLagro s.r.o., IČO:09902520 má sídlo na adrese U Náhonu 1155, 28911, Pečky v okrese Kolín.
Kolik má OLagro s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má OLagro s.r.o. 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma OLagro s.r.o., IČO:09902520?
Firma OLagro s.r.o., IČO:09902520 byla založená 9. 2. 2021.
Co je hlavní náplní činnosti firmy OLagro s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy OLagro s.r.o., IČO:09902520: Velkoobchod s obilím, surovým tabákem, osivy a krmivy.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od OLagro s.r.o..

Hodnocení pro OLagro s.r.o.
Firma OLagro s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..