Petr Korecký, IČO:09925473
Informace o subjektu Petr Korecký, IČO:09925473
Petr Korecký, IČO:09925473 má sídlo na adrese 416, 26723, Lochovice v okrese Beroun. Živnost pro tento subjekt byla založena 16. 2. 2021 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur.
Doplňující informace o subjektu: Petr Korecký, IČO:09925473
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Petr Korecký, IČO:09925473. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Petr Korecký, IČO:09925473 sídlo?
Petr Korecký, IČO:09925473 má sídlo na adrese 416, 26723, Lochovice v okrese Beroun.
Kolik má Petr Korecký zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Petr Korecký 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Petr Korecký, IČO:09925473?
Firma Petr Korecký, IČO:09925473 byla založená 16. 2. 2021.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Petr Korecký?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Petr Korecký, IČO:09925473: Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Petr Korecký.

Hodnocení pro Petr Korecký
Firma Petr Korecký ještě nemá žádné hodnocení..