David Hloušek, IČO:09956921

Informace o subjektu David Hloušek, IČO:09956921

David Hloušek, IČO:09956921 má sídlo na adrese Pepřicova 1206, 72400, Ostrava v okrese Ostrava-město. Živnost pro tento subjekt byla založena 25. 2. 2021 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní technické zkoušky a analýzy.

Doplňující informace o subjektu: David Hloušek, IČO:09956921

Podívejte se na doplňující informace k subjektu David Hloušek, IČO:09956921. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má David Hloušek, IČO:09956921 sídlo?

David Hloušek, IČO:09956921 má sídlo na adrese Pepřicova 1206, 72400, Ostrava v okrese Ostrava-město.


Kolik má David Hloušek zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má David Hloušek 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma David Hloušek, IČO:09956921?

Firma David Hloušek, IČO:09956921 byla založená 25. 2. 2021.


Co je hlavní náplní činnosti firmy David Hloušek?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy David Hloušek, IČO:09956921: Ostatní technické zkoušky a analýzy.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od David Hloušek.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy David Hloušek, IČO:09956921

Hodnocení pro David Hloušek



    Firma David Hloušek ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *