Jakub Smoleň, IČO:09990623

Informace o subjektu Jakub Smoleň, IČO:09990623

Jakub Smoleň, IČO:09990623 má sídlo na adrese 9, 37321, Slavče v okrese České Budějovice. Živnost pro tento subjekt byla založena 8. 3. 2021 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Příprava staveniště.

Doplňující informace o subjektu: Jakub Smoleň, IČO:09990623

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jakub Smoleň, IČO:09990623. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jakub Smoleň, IČO:09990623 sídlo?

Jakub Smoleň, IČO:09990623 má sídlo na adrese 9, 37321, Slavče v okrese České Budějovice.


Kolik má Jakub Smoleň zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jakub Smoleň 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jakub Smoleň, IČO:09990623?

Firma Jakub Smoleň, IČO:09990623 byla založená 8. 3. 2021.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jakub Smoleň?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jakub Smoleň, IČO:09990623: Příprava staveniště.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jakub Smoleň.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jakub Smoleň, IČO:09990623

Hodnocení pro Jakub Smoleň



    Firma Jakub Smoleň ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *