Lenka Mrázková, IČO:10793496

Informace o subjektu Lenka Mrázková, IČO:10793496

Lenka Mrázková, IČO:10793496 má sídlo na adrese 45, 59231, Křídla v okrese Žďár nad Sázavou. Živnost pro tento subjekt byla založena 26. 4. 2021 a poslední aktualizace byla provedena 30. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti reklamních agentur.

Doplňující informace o subjektu: Lenka Mrázková, IČO:10793496

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Lenka Mrázková, IČO:10793496. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Lenka Mrázková, IČO:10793496 sídlo?

Lenka Mrázková, IČO:10793496 má sídlo na adrese 45, 59231, Křídla v okrese Žďár nad Sázavou.


Kolik má Lenka Mrázková zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Lenka Mrázková 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Lenka Mrázková, IČO:10793496?

Firma Lenka Mrázková, IČO:10793496 byla založená 26. 4. 2021.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Lenka Mrázková?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Lenka Mrázková, IČO:10793496: činnosti reklamních agentur.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Lenka Mrázková.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Lenka Mrázková, IČO:10793496

Hodnocení pro Lenka Mrázková



    Firma Lenka Mrázková ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *