Miroslav Spurný, IČO:11377356
Informace o subjektu Miroslav Spurný, IČO:11377356
Miroslav Spurný, IČO:11377356 má sídlo na adrese 41, 33141, Kožlany v okrese Plzeň-sever. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 8. 1990 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba ostatních výrobků stavebního truhlářství a tesařství.
Doplňující informace o subjektu: Miroslav Spurný, IČO:11377356
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Miroslav Spurný, IČO:11377356. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Miroslav Spurný, IČO:11377356 sídlo?
Miroslav Spurný, IČO:11377356 má sídlo na adrese 41, 33141, Kožlany v okrese Plzeň-sever.
Kolik má Miroslav Spurný zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Miroslav Spurný 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Miroslav Spurný, IČO:11377356?
Firma Miroslav Spurný, IČO:11377356 byla založená 1. 8. 1990.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Miroslav Spurný?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Miroslav Spurný, IČO:11377356: Výroba ostatních výrobků stavebního truhlářství a tesařství.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Miroslav Spurný.

Hodnocení pro Miroslav Spurný
Firma Miroslav Spurný ještě nemá žádné hodnocení..