Ing. Jaroslav Vykoukal, IČO:11475757

Informace o subjektu Ing. Jaroslav Vykoukal, IČO:11475757

Ing. Jaroslav Vykoukal, IČO:11475757 má sídlo na adrese Sokolská 709, 66442, Modřice v okrese Brno-venkov. Živnost pro tento subjekt byla založena 27. 6. 1990 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod s ovocem a zeleninou.

Doplňující informace o subjektu: Ing. Jaroslav Vykoukal, IČO:11475757

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ing. Jaroslav Vykoukal, IČO:11475757. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Ing. Jaroslav Vykoukal, IČO:11475757 sídlo?

Ing. Jaroslav Vykoukal, IČO:11475757 má sídlo na adrese Sokolská 709, 66442, Modřice v okrese Brno-venkov.


Kolik má Ing. Jaroslav Vykoukal zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Ing. Jaroslav Vykoukal 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Ing. Jaroslav Vykoukal, IČO:11475757?

Firma Ing. Jaroslav Vykoukal, IČO:11475757 byla založená 27. 6. 1990.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Ing. Jaroslav Vykoukal?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ing. Jaroslav Vykoukal, IČO:11475757: Maloobchod s ovocem a zeleninou.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ing. Jaroslav Vykoukal.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Ing. Jaroslav Vykoukal, IČO:11475757

Hodnocení pro Ing. Jaroslav Vykoukal



    Firma Ing. Jaroslav Vykoukal ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *