Josef Crlík, IČO:11482427
Informace o subjektu Josef Crlík, IČO:11482427
Josef Crlík, IČO:11482427 má sídlo na adrese Křiby 310, 66417, Tetčice v okrese Brno-venkov. Živnost pro tento subjekt byla založena 19. 6. 1990 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výstavba bytových a nebytových budov.
Doplňující informace o subjektu: Josef Crlík, IČO:11482427
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Josef Crlík, IČO:11482427. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Josef Crlík, IČO:11482427 sídlo?
Josef Crlík, IČO:11482427 má sídlo na adrese Křiby 310, 66417, Tetčice v okrese Brno-venkov.
Kolik má Josef Crlík zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Josef Crlík 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Josef Crlík, IČO:11482427?
Firma Josef Crlík, IČO:11482427 byla založená 19. 6. 1990.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Josef Crlík?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Josef Crlík, IČO:11482427: Výstavba bytových a nebytových budov.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Josef Crlík.

Hodnocení pro Josef Crlík
Firma Josef Crlík ještě nemá žádné hodnocení..