Marek Rathouský, IČO:11710748

Informace o subjektu Marek Rathouský, IČO:11710748

Marek Rathouský, IČO:11710748 má sídlo na adrese V Zelených 65, 25084, Květnice v okrese Praha-východ. Živnost pro tento subjekt byla založena 2. 8. 2021 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.

Doplňující informace o subjektu: Marek Rathouský, IČO:11710748

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Marek Rathouský, IČO:11710748. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Marek Rathouský, IČO:11710748 sídlo?

Marek Rathouský, IČO:11710748 má sídlo na adrese V Zelených 65, 25084, Květnice v okrese Praha-východ.


Kolik má Marek Rathouský zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Marek Rathouský 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Marek Rathouský, IČO:11710748?

Firma Marek Rathouský, IČO:11710748 byla založená 2. 8. 2021.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Marek Rathouský?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Marek Rathouský, IČO:11710748: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Marek Rathouský.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Marek Rathouský, IČO:11710748

Hodnocení pro Marek Rathouský



    Firma Marek Rathouský ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *