Ing. Jan Šimr, IČO:12366927

Informace o subjektu Ing. Jan Šimr, IČO:12366927

Ing. Jan Šimr, IČO:12366927 má sídlo na adrese 270, 26256, Milešov v okrese Příbram. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 5. 1990 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních.

Doplňující informace o subjektu: Ing. Jan Šimr, IČO:12366927

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ing. Jan Šimr, IČO:12366927. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Ing. Jan Šimr, IČO:12366927 sídlo?

Ing. Jan Šimr, IČO:12366927 má sídlo na adrese 270, 26256, Milešov v okrese Příbram.


Kolik má Ing. Jan Šimr zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Ing. Jan Šimr 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Ing. Jan Šimr, IČO:12366927?

Firma Ing. Jan Šimr, IČO:12366927 byla založená 1. 5. 1990.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Ing. Jan Šimr?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ing. Jan Šimr, IČO:12366927: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ing. Jan Šimr.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Ing. Jan Šimr, IČO:12366927

Hodnocení pro Ing. Jan Šimr



    Firma Ing. Jan Šimr ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *