Josef Benke, IČO:14206901
Informace o subjektu Josef Benke, IČO:14206901
Josef Benke, IČO:14206901 má sídlo na adrese 22, 25601, Teplýšovice v okrese Benešov. Živnost pro tento subjekt byla založena 31. 1. 2022 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní sportovní činnosti.
Doplňující informace o subjektu: Josef Benke, IČO:14206901
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Josef Benke, IČO:14206901. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Josef Benke, IČO:14206901 sídlo?
Josef Benke, IČO:14206901 má sídlo na adrese 22, 25601, Teplýšovice v okrese Benešov.
Kolik má Josef Benke zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Josef Benke 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Josef Benke, IČO:14206901?
Firma Josef Benke, IČO:14206901 byla založená 31. 1. 2022.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Josef Benke?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Josef Benke, IČO:14206901: Ostatní sportovní činnosti.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Josef Benke.

Hodnocení pro Josef Benke
Firma Josef Benke ještě nemá žádné hodnocení..