Jan Mašlár, IČO:14742900

Informace o subjektu Jan Mašlár, IČO:14742900

Jan Mašlár, IČO:14742900 má sídlo na adrese V polích 613, 35124, Hranice v okrese Cheb. Živnost pro tento subjekt byla založena 2. 11. 1992 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Architektonické činnosti.

Doplňující informace o subjektu: Jan Mašlár, IČO:14742900

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jan Mašlár, IČO:14742900. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jan Mašlár, IČO:14742900 sídlo?

Jan Mašlár, IČO:14742900 má sídlo na adrese V polích 613, 35124, Hranice v okrese Cheb.


Kolik má Jan Mašlár zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jan Mašlár 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jan Mašlár, IČO:14742900?

Firma Jan Mašlár, IČO:14742900 byla založená 2. 11. 1992.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jan Mašlár?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jan Mašlár, IČO:14742900: Architektonické činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jan Mašlár.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jan Mašlár, IČO:14742900

Hodnocení pro Jan Mašlár



    Firma Jan Mašlár ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *