Jaroslav Bulíček, IČO:14915669

Informace o subjektu Jaroslav Bulíček, IČO:14915669

Jaroslav Bulíček, IČO:14915669 má sídlo na adrese Družstevní 1378, 14000, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 28. 11. 1990 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní činnosti v oblasti informačních technologií.

Doplňující informace o subjektu: Jaroslav Bulíček, IČO:14915669

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jaroslav Bulíček, IČO:14915669. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jaroslav Bulíček, IČO:14915669 sídlo?

Jaroslav Bulíček, IČO:14915669 má sídlo na adrese Družstevní 1378, 14000, Praha v okrese Praha.


Kolik má Jaroslav Bulíček zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jaroslav Bulíček 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jaroslav Bulíček, IČO:14915669?

Firma Jaroslav Bulíček, IČO:14915669 byla založená 28. 11. 1990.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jaroslav Bulíček?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jaroslav Bulíček, IČO:14915669: Ostatní činnosti v oblasti informačních technologií.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jaroslav Bulíček.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jaroslav Bulíček, IČO:14915669

Hodnocení pro Jaroslav Bulíček



    Firma Jaroslav Bulíček ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *