Pavel Chrobaczek, IČO:15439747
Informace o subjektu Pavel Chrobaczek, IČO:15439747
Pavel Chrobaczek, IČO:15439747 má sídlo na adrese Zahradní 229, 74724, Chuchelná v okrese Opava. Živnost pro tento subjekt byla založena 20. 2. 1991 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění.
Doplňující informace o subjektu: Pavel Chrobaczek, IČO:15439747
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Pavel Chrobaczek, IČO:15439747. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Pavel Chrobaczek, IČO:15439747 sídlo?
Pavel Chrobaczek, IČO:15439747 má sídlo na adrese Zahradní 229, 74724, Chuchelná v okrese Opava.
Kolik má Pavel Chrobaczek zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Pavel Chrobaczek 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Pavel Chrobaczek, IČO:15439747?
Firma Pavel Chrobaczek, IČO:15439747 byla založená 20. 2. 1991.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Pavel Chrobaczek?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Pavel Chrobaczek, IČO:15439747: Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Pavel Chrobaczek.

Hodnocení pro Pavel Chrobaczek
Firma Pavel Chrobaczek ještě nemá žádné hodnocení..