Jaroslava Fléglová, IČO:16218302
Informace o subjektu Jaroslava Fléglová, IČO:16218302
Jaroslava Fléglová, IČO:16218302 má sídlo na adrese 21, 50773, Dobrá Voda u Hořic v okrese Jičín. Živnost pro tento subjekt byla založena 31. 1. 1991 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti.
Doplňující informace o subjektu: Jaroslava Fléglová, IČO:16218302
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jaroslava Fléglová, IČO:16218302. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Jaroslava Fléglová, IČO:16218302 sídlo?
Jaroslava Fléglová, IČO:16218302 má sídlo na adrese 21, 50773, Dobrá Voda u Hořic v okrese Jičín.
Kolik má Jaroslava Fléglová zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Jaroslava Fléglová 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Jaroslava Fléglová, IČO:16218302?
Firma Jaroslava Fléglová, IČO:16218302 byla založená 31. 1. 1991.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Jaroslava Fléglová?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jaroslava Fléglová, IČO:16218302: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jaroslava Fléglová.

Hodnocení pro Jaroslava Fléglová
Firma Jaroslava Fléglová ještě nemá žádné hodnocení..