Progress Home, s.r.o., IČO:17204046

Informace o subjektu Progress Home, s.r.o., IČO:17204046

Progress Home, s.r.o., IČO:17204046 má sídlo na adrese Hromádkova 936, 39101, Sezimovo Ústí v okrese Tábor. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 6. 2022 a poslední aktualizace byla provedena 29. 4. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výstavba bytových a nebytových budov.

Doplňující informace o subjektu: Progress Home, s.r.o., IČO:17204046

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Progress Home, s.r.o., IČO:17204046. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Progress Home, s.r.o., IČO:17204046 sídlo?

Progress Home, s.r.o., IČO:17204046 má sídlo na adrese Hromádkova 936, 39101, Sezimovo Ústí v okrese Tábor.


Kolik má Progress Home, s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Progress Home, s.r.o. 6 - 9 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Progress Home, s.r.o., IČO:17204046?

Firma Progress Home, s.r.o., IČO:17204046 byla založená 1. 6. 2022.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Progress Home, s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Progress Home, s.r.o., IČO:17204046: Výstavba bytových a nebytových budov.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Progress Home, s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Progress Home, s.r.o., IČO:17204046

Hodnocení pro Progress Home, s.r.o.



    Firma Progress Home, s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *